Logo

46-100 Namysłów, ul. Partyzantów 1, pok. 201-210
tel.: +48 77 4105959, +48 77 4530681
gsm: +48 516 187 710, +48 512 569 422

 
Logo

Charakterystyka firmy


Działalność Biura Rachunkowego K&W Sp. z o.o. z siedzibą w Namysłowie skupia się przede wszystkim na świadczeniu usług księgowo-podatkowych, obsłudze rachunkowej, kadrowo-płacowej firm oraz doradztwie biznesowym.

W naszym zespole pracują doświadczeni praktycy. Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej oraz niezbędne ubezpieczenia obowiązkowe i dodatkowe w celu zapewnienia naszym klientom jak najlepszego komfortu świadczenia usług. Cechuje nas profesjonalizm, kompleksowa obsługa, indywidualne podejście do klienta.

Każdy klient ma bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą jego obsługę, z którą może omówić wszelkie problemy podatkowe i księgowe oraz uzyskać poradę. Ustalamy dogodne dla klienta godziny kontaktu z biurem.
Klientom naszego biura rachunkowego oferujemy umowy o charakterze stałym, ale także realizujemy jednorazowe zlecenia na sprawdzenie księgowe dokumentów. Zdobyliśmy zaufanie sporej grupy stałych Klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Szanując czas naszych klientów zapewniamy dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli.
Jesteśmy zobowiązani zachować w tajemnicy fakty i informacje, z którymi zapoznajemy się w związku z wykonywaniem zawodu.